Yardım (SSS)


* Bilgisayarınızda bulunması gereken programlardan bir taneside Adobe Flash Playerdır. Flash ile çalışan televizyon ve radyo kanallarını bu yazılım aracılığı ile kullanabilirsiniz. Adobe Flash Playerı tarayıcınızda etkinleştirmeniz gerekmektedir. Adobe Flash Player


* Cep telefonun da olduğu gibi mobil ortamda yayınlarımızı izlemekte sorun yaşıyorsanız; Chrome tarayıcı ayarlarından VERİ TASARRUFU  ayarını  KAPALI  duruma getirmelisiniz.


Televizyon Kanalları Neden Yavaş ?
* Kanalların yavaş çalışması sizin internet bağlantınıza bağlı olabilir yada kanalda aşırı izleyici sayısı olduğu için görüntünün size aktarılmasında yavaşlama olabilir.


Televizyon kanallarını büyük ekranda izlemek istiyorum ?
* İzlemekte olduğunuz televizyon kanalının ekranına mouse ile çift tıklayın yada mouse[tirnak]un sağ tuşuna tıklayarak tam ekran modunu seçin. * Tüm ayarları yaptıysanız artık CANLI SPOR TV de Televizyon keyfine ulaştınız demektir.


Bunlar dışında sorunlarınız olursa lütfen bizimle iletişimegeçiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Canlı TV yayınlarının çalışıp çalışmadığını yukarıdaki kanal tv isim ve tv logolarının üzerine tıklayarak sayfa içerisindeki flash veya android player bölümünün olduğu alanda Canlı Spor TV player logosunun üzerindeki yayın playerinin yüklenme işleminden sonra yayının açılması sonucunda kanalı canlı yayınını izleyebilirsiniz. Yayınlarımızın seviyesini yüksek kalitede ve kesintisiz kolay kullanım ile sizlere sunmak için çalışmaktayız. İnternet üzerinden Canlı tv izlemek son zamanlarda oldukça popüler bir durum olmuştur, bunun en büyük nedeni artık her ortamda insanların internet kullanmasından ve gündemi takip etme isteklerinden kaynaklı olarak webten cepten tabletten haber, dizi,film ve aktüel televizyon programlarını Canlı Hd tv izle kelimeleri ile televizyon sitelerinden izlemektedirler. Bu isteklere cevap verebilmek ve Tv izlemek isteyenlerin site site dolaşmadan, kolay tv izle imkanını sunmak amacıyla bazı seçilmiş tv kanallarını bir araya toplayarak kendi yayın teknolojimizi kullanarak faydalı bir televizyon izlenme sitesi olmak amacımızdır. Hdtvler bu gibi istekler için sizlere hizmetimize devam edeceğiz. Canlı tv izle denilince internette Hdtvler size en iyisini sunmak için hep buralarda olmaya devam edecek. Hoş zaman geçirmeniz deleğiyle. Canlı Spor TV olarak mobil alanda da kendimizi geliştirmiş bulunuyoruz. Bizde size telefonunuzdan veya tabletinizden aynı hazzı vermeye çalışıyoruz. Umarım sitemizden tv izlerken kötü haberler duymazsınız iyi güzel bir zaman geçirsiniz. Artık telefonlarda ve tabletlerde tv izlenebiliyor biz de size en kaliteli ve en iyi yayın akışını vermeye çalışıyoruz. Sizde HD TV izlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Canlı Spor TV`yi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi seyirler dileriz.